یاس وب

یاس وب نام برندی است که شرکت طراحان شبکه جهانی یاس در شهریور ۱۳۹۲ به صورت کامل و رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه ، سئو و بهینه سازی ، تولید محتوا و پشتیبانی فنی سایت های وردپرسی آغاز کرده است. سعی ما بر این است که هر ایرانی که دارای یک مهارت و کسب و کار سنتی بوده بتواند در دنیای وب دیده شود و کسب و کار اینترنتی خود را شروع کرده و بتواند از طریق آن مهارت خود را به کل کشور و جهان مطرح کند و به درآمد دائم برسد. هدف ما این است که هموطنان کشور عزیزمان که در آرزوی پیشرفت و کسب درآمد خوب هستند بتوانند به این مهم دست پیدا کنند و کسب و کار خود را رونق بخشند و ما نیز آرزو داریم روزی کشورمان به بالاترین رتبه سطح اقتصادی در بین سایر کشورها دست پیدا کند. یاس وب همواره در تلاش است در راستای رشد اقتصادی جوانان عزیزمان در زمینه راه اندازی وب سایت و معرفی خدمات و محصولات آنان در دنیای اینترنتی قدم بردارد و بتواند سهمی هر چند کوچک در رشد و توسعه کسب و کار شما داشته باشد. شما در یاس وب می توانید لذت یک طراحی سایت زیبا و باکیفیت و مشتری پسند را تجربه کنید که این یکی از مهم ترین دستاوردها و تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم یاس وب شده است.فقط یک قدم تا رسیدن به هدف . . . !

می دانم که در حال فعالیت در شغل مورد علاقه ات هستی و سالیان طولانی برایش زحمت کشیدی و اکنون بعد از تحمل مشقت های فراوان می خواهی که از آن بهره برداری و یا اینکه درآمدت را افزونتر کنی. این را نیز می دانم که بارها از خود پرسیده ای که من به صورت شبانه روز روی کارم وقت و انرژی گذاشته ام پس چه زمانی به نتیجه می رسم؟ چرا اینقدر طول می کشد؟ آیا مشکل از من است یا شغلی که انتخاب کرده ام!؟

باید به شما دوست عزیز بگویم که شما تمام پله های اصلی را صعود کرده ای و فقط یک قدم دیگر نیاز داری تا به هدفت برسی. بسیاری از افراد قبل از برداشتن این قدم نهایی ممکن است نا امید شوند یا مسیر خود را تغییر دهند. همیشه یادت باشه در لحظه ای که دیگر هیچ ذوق و شوقی برای ادامه نداشتی فقط یک قدم دیگر بردار. اگر از شدت خستگی زمین خورده ای و توان بلند شدن نداشتی، بدان این لحظه ای است که فقط یک قدم با موفقیت فاصله داری. جهان تو را می آزماید، فقط یک قدم قبل از رسیدن به هدفت و درست در لحظه ای که تمام راه را رفته ای زمینت میزند! اما قدم آخر چیست!؟

قدم آخر مطرح شدن است. اگر در یک کار بخصوص تخصص و تبحر داری باید در دنیای اطراف شناخته شوی. باید همه بدانند که یک کسب و کار را راه انداخته ای و قصد گسترش آن را داری. بنابراین پله ی نهایی داشتن یک وب سایت است که می تونه انگیزه ی تو را برای ادامه بیشتر کنه.

Our core Values
_

ارزش های اصلی یاس وب

۱

رضایت

رضایت ۱۰۰% مشتری را تنها افتخار و برگ زرین مجموعه ی خود می دانیم.

۳

خلاقیت

خلاقیت و نوآوری، یگانه ویژگی بی نظیر هر کدام از پرسنل شرکت است.

۵

تعهد

در کلیه ی برنامه های از پیش تعیین شده به شدت متعهد هستیم.

۲

صداقت

صداقت، محوری ترین رکن جهت استمرار فعالیت های ماست.

۴

کیفیت

همواره کیفیت را ارجح تر و همچنین مقدم بر کمیت در نظر می گیریم.

۶

انتقادپذیری

نظرات، انتقادات و پیشنهادات کلیه ی کاربران را با جان و دل می پذیریم.

ارزش های اصلی شرکت طراحان شبکه جهانی یاس وب
ارزش های اصلی شرکت طراحان شبکه جهانی یاس وب
۷

مشتریان

بخش عظیمی از انرژی و تمرکز خود را بر رونق کسب و کار مشتریان معطوف می کنیم.

۸

امانت داری

امانت داری را به عنوان گوهری گرانبها سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

Activity Permits
_

مجوزهای فعالیت

لوگو اینماد و ساماندهی یاس وب
لوگو اینماد و ساماندهی یاس وب
لوگو اینماد و ساماندهی یاس وب
لوگو اینماد و ساماندهی یاس وب
Our Customers
_

برخی مشتریان ما

مشتریان یاس وب
مشتریان یاس وب
مشتریان یاس وب
مشتریان یاس وب
یاس وب | نمونه کار طراحی سایت
گروه وکلای سنا
شرکت تدبیرسازان سرامد
بهمن لیزینگ
شرکت رانا کیمیا فام
شرکت پتروکاسپین
شرکت پتروکاسپین
شرکت مهد سرمایه