قوانین سایت

شرکت طراحان شبکه جهانی یاس (یاس وب) با شماره ثبت ۵۷۹۸۶۴ با مدیریت آقای یاسر امینی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه های طراحی انواع سایت های وردپرسی، سئو و بهینه سازی سایت، پشتیبانی فنی سایت و تولید محتوای سایت آغاز کرد.

قوانین سایت جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات ایجاد گردیده که به شرح زیر می باشد:

بند ۱. کلیه خدمات طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت و پشتیبانی سایت بعد از اخذ مشاوره تلفنی با تنظیم یک قرارداد کتبی معتبر انجام خواهد شد.

بند ۲. در حال حاضر به دلایلی تا اطلاع ثانویه مراجعه حضوری به دفتر یاس وب وجود ندارد. در صورت تمایل جهت مشاوره حضوری و تنظیم قرارداد یک کارشناس به محل دفتر شما اعذام خواهد شد.

بند ۳. برای انجام خدمات خرد و پشتیبانی ۱ ماهه قرارداد کتبی تنظیم نخواهد شد و صرفا فاکتور خدمات با مهر شرکت ارسال می شود.

بند ۴. به جهت تسریع در ارائه خدمات و پاسخگویی سریع و آنلاین و صرفه جویی در زمان شما کارفرمایان عزیز پاسخگویی به صورت تلفنی و واتساپ در ساعات کاری اداری انجام میشود.

بند ۵. در صورتی که تمایل دارید کارشناس با شما تماس بگیرد می توانید در فرم های مشاوره مربوط به هر صفحه خدمات یا فرم تماس با ما اطلاعات خود را با جزئیات ارسال نمایید و در کمتر از ۱ ساعت کارشناس با شما تماس خواهد گرفت.

بند ۶.  تعرفه هایی که در برخی صفحات سایت می باشد فقط برای یک سایت است. برای دامنه های بیشتر هزینه های آن جداگانه محاسبه میشود.

بند ۷. تا زمانی که خدمات سایت شما در دست ماست، در پانوشت سایت شما لینک آدرس سایت یاس وب درج میشود. (در صورتی که تمایلی به این کار ندارید درخواست دهید تا لینک سایت برداشته شود)

بند ۸. تهیه کلیه افزونه ها و قالب های وردپرس و هزینه تمدید هاست و دامنه به عهده کارفرما می باشد.

بند ۹. کارفرما موظف است کلیه تعهداتی که در قرارداد ذکر شده را رعایت نماید در غیر این صورت مسئولیتی متوجه مجری قرارداد (یاس وب) نخواهد بود.

بند ۱۰. اسناد و مدارک و اطلاعات مدیریتی سایت که برای انجام خدمات از طرف کارفرما دریافت می شود بعنوان امانت نزد یاس وب بوده و حق ارائه آن به اشخاص حقیقی و حقوقی غیر را نداریم مگر با کسب اجازه، در غیر اینصورت کارفرما جهت استیفای حقوق خود ادای قانونی علیه مجری معمول خواهد داشت.

بند ۱۱. کارفرما متعهد است بعد از پایان قرارداد، تمامی موارد امنیتی از جمله رمزهای ورود به سایت را تغییر و محافظت نماید و بعد از پایان قرارداد، مجری هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

بند ۱۲. زمانی کاری شرکت در روزهای اداری غیر تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۸ عصر و پنج شنبه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۵ میباشد. خارج از این ساعات لطفا تماس حاصل نفرمائید.

بند ۱۳. شیوه دریافت هزینه های خدمات برای قرارداد طراحی سایت، ۵۰% قبل از شروع پروژه و ۵۰% بعد از تکمیل و تایید پروژه میباشد و مدت زمان انجام پروژه از ۷ روز الی ۳۰ روز بسته به حجم کاری پروژه متغییر خواهد بود.

بند ۱۴. شیوه دریافت هزینه برای قرارداد سئو سایت به صورت ماهانه و در ابتدای هر ماه میباشد و مدت قرارداد سئو حداقل ۱ سال است.

بند ۱۵. شیوه دریافت هزینه برای قرارداد پشتیبانی سایت در صورتی که ماهانه استفاده نمایید در ابتدای هر ماه و در صورت که قرارداد ۱ ساله باشد در ابتدای قرارداد کل مبلغ با ۲۰% تخفیف یکجا دریافت می شود.

بند ۱۶. تا زمانیکه کارشناسان پشتیبانی فنی روی سایت شما کار می‌کنند نیاز است که روی سایت تغییراتی از سمت کارفرما ایجاد نشود و در صورت رویت این مسئله از ادامه همکاری با شما معذور خواهیم بود.

بند ۱۷. کارشناسان پشتیبانی یاس وب قبل از هرگونه اقدامی از سایت شما بک آپ می گیرند. لذا نگران مشکلات احتمالی سایت نباشید. کارشناسان به تمامی موارد پشتیبانی تسلط کامل دارند.

بند ۱۸. قوانین فوق در بازه های زمانی ۳ ماه یک بار به روزرسانی میشود لذا لازم است که به صورت دوره ای قوانین سایت را مطالعه فرمائید.

بند ۱۹. تنها راه های ارتباطی با کارشناسان یاس وب:

  • تماس تلفنی : ۰۲۱-۶۶۳۷۰۱۹۷
  • تماس با موبایل یا واتساپ: ۰۹۱۹۶۲۸۹۳۲۸ | ۰۹۰۳۹۲۰۴۰۵۱
  • تماس از طریق ایمیل : [email protected]
  • تماس از طریق فرم های مشاوره در صفحات خدمات و صفحه تماس با ما

با تشکر

یاسر امینی

مدیر شرکت طراحان شبکه جهانی یاس

WWW.YASWEB.NET