قیمت طراحی سایت وردپرس؛ ریز هزینه‌ها و مراحل کار

حدود ۵۰ درصد وب سایت های کل دنیا که در فهرست نتایج گوگل وجود دارند با وردپرس طراحی شدند. این نشان می‌دهد که کاربران تا چه حد از سیستم وردپرس راضی هستند و به هدف بیزینسی خود که کسب درآمد بالا است رسیدند. اما پیش از شروع یک طراحی سایت حرفه ای با وردپرس هزینه‌ها اهمیت بالایی دارند. قیمت طراحی سایت وردپرس اولین سوال مشتریان است.

موضوع مهم دیگری که لازم دانستیم در همین ابتدای کار ذکر کنیم اعتماد نکردن به پایین ترین قیمت طراحی سایت وردپرس است. افرادی که یک هزینه و قیمت غیر معقول و فوق العاده پایین برای کار طراحی پیشنهاد می‌دهند هیچگاه نمی توانند سکوی پرتابی برای بیزینس آنلاین شما یا وب سایت شرکتی که تمام سرمایه خود را در آن قرار داده اید باشند. بنابراین اگر در یک تبلیغاتی دیدید افراد مختلف قیمت کف و پایینی اعلام می‌کنند مطمئن باشید که نه تنها بعد از کار کیفیت خوبی شاهد نخواهید بود بلکه هزینه خود را نیز هدر داده اید.

اینکه برای بالا اوردن یک وب سایت در گوگل چه مقدار هزینه لازم است و شامل چه مواردی می‌باشد موضوع بحث ما است. در این مقاله منحصراً قصد داریم علاوه بر هزینه طراحی سایت در تهران در مورد مراحل کار نیز صحبت کنیم. قطعا افرادی که به دنبال یک وب سایت اینترنتی ارزان هستند می‌توانند با خواندن این مقاله به اطلاعات خوبی دست پیدا کنند.

خرید هاست اولین هزینه طراحی سایت با وردپرس

هاست مقدار فضایی است که در یک سرور برای شما در نظر گرفته می‌شود تا از این طریق بتوانید محتوا، فایل‌ها و تمام داده های وب سایت وردپرسی خود را در آن قرار دهید. طبیعتا هر چقدر میزان هاست شما بیشتر باشد به همان نسبت گنجایش اطلاعات افزایش می‌یابد.

پس اولین موردی که برای هزینه طراحی سایت ارزان در تهران در نظر گرفته می‌شود خرید هاست توسط مشتریان است. کارشناسان طراحی سایت بنا به نوع کسب و کار و وب سایتی که قصد راه اندازی دارید هاست مناسب را معرفی می‌کنند. این نظر کارشناسی لازم است توسط کارفرمایان مورد پذیرش قرار گیرد.

خرید دامنه دومین هزینه طراحی سایت با وردپرس

دامنه یک وبسایت در واقع همان نام و آدرس اینترنتی است که شما در قسمت سرچ مرورگرهای مختلف تایپ می‌کنید. اصولاً دامنه‌ها از دو بخش تشکیل شده اند که شامل اسم سایت و پسوند آن است. به عنوان مثال نام دامنه google.com از یک اسم google و پسوند com. تشکیل شده است.

کاربر با تایپ این آدرس دقیقا می‌تواند وب سایت شما را پیدا کند. شما باید نام دامنه ای انتخاب کنید که هم کوتاه باشد و هم از لحاظ آوایی و نوع نگارش مرتبط با شغل شما باشد. شرکت های مختلفی در زمینه فروش دامنه و هاست فعالیت می‌کنند که شما می‌توانید مراحل خرید را طبق راهنمایی های ذکر شده در سایت تکمیل کنید.

در تمام پروژه های طراحی از قبیل طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی و غیره نام دامنه از الزامات است. قیمت انجام پروژه طراحی سایت وردپرسی با انتخاب نام دامنه چندان افزایش پیدا نمی‌کند. بلکه اینها یکسری المان های جزئی هستند که لازم است به آن توجه کنیم.

پایین ترین قیمت طراحی سایت وردپرس در شرکت یاس وب

خرید قالب وردپرسی

خرید قالب وردپرسی بخش مهمی از هزینه و قیمت طراحی سایت با وردپرس را شامل می‌شود. قالب‌ها چارچوب کلی وبسایت را تشکیل می‌دهند. این المان با استفاده از زبان برنامه نویسی مختلف که پرکاربردترین آن php است ساخته می‌شوند. با این زبان می‌توان به کدزنی در بخش فرانت و بک اند وب سایت پرداخت.

قالب های وردپرسی امکانات متعددی دارند. اینکه شما در چه حوزه ای فعالیت می‌کنید تعیین کننده نوع قالب خواهد بود. هر چقدر زمینه فعالیت شما گسترده تر باشد به همان نسبت لازم است از قالب های با امکانات ویژه استفاده کنیم.

در مجموع یک طراح سایت وردپرسی سعی می‌کند یک قالب سبک و کاملاً استانداردی انتخاب کند تا در نهایت بتواند روی آن عملیات پشتیبانی سایت و سئو سایت را با بهترین کیفیت و نتیجه مطلوب انجام دهد. در واقع خدمات طراحی سایت پکیج کاملی است که شروع آن با طراحی و ساخت کلی سایت و حین کار نیز با پشتیبانی و سئو دنبال می‌شود.

خرید افزونه های سایت وردپرسی

این بخش از هزینه طراحی سایت وردپرس بسیار مهم و حائز اهمیت است. افزونه‌ها امکانات ویژه هستند که بر روی یک وب سایت پیاده سازی می‌شوند. به طور مثال اگر یک خودرو را در نظر بگیرید در داخل آن امکانات زیادی برای راحتی راننده و سرنشینان وجود دارد. شما می‌توانید این‌ها را تعویض و به نمونه های پیشرفته تر ارتقا دهید.

در نتیجه راحت تر می‌توانید از وسیله نقلیه خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید. در مورد وب سایت وردپرسی نیز دقیقاً به همین صورت است. با استفاده از افزونه‌ها بدون آنکه نیاز به کدنویسی داشته باشید می‌توانید فضای پیشرفته و حرفه ای در چارچوب سایت خود ایجاد کنید.

به دلیل افزونه های بی شماری که وجود دارد کارشناس طراحی سایت متناسب با نوع فعالیت شما افزونه مورد نظر را انتخاب و در سایت نصب می‌کند. طبیعتا هر چقدر تعداد افزونه‌ها و پلاگین‌ها بیشتر شود باید بودجه مناسبی برای هزینه و قیمت طراحی سایت حرفه ای وردپرس در نظر بگیرید.

هزینه های مرتبط با طراحی بنر

بنر سایت یک تصویر به نسبت بزرگی است که در قسمت بالای صفحه وب سایت قرار می‌گیرد. معمولاً این تصاویر بار تبلیغاتی بسیار بالایی دارند و کاربران در زمان ورود به سایت با آن مواجه می‌شوند. البته یکسری اسلایدرها نیز وجود دارند که به صورت متحرک می‌توانند همراه با عبارت های کوتاه حوزه خدماتی شما را معرفی کنند.

از آنجایی که طراحی بنر نیاز به تخصص در زمینه گرافیک و فتوشاپ دارد طراحان وردپرس سعی می‌کنند هزینه آن را از مشتری دریافت و مراحل سفارش و ساخت آن را تکمیل کنند. پس یکی از هزینه های طراحی سایت با وردپرس ساخت المان های گرافیکی و جذاب می‌باشد.

محاسبه دقیق قیمت طراحی سایت وردپرس همراه با جزئیات

طراحی لوگو

لوگوی وب سایت می‌تواند باعث افزایش اعتبار حوزه کاری شما شود. افرادی که انرژی و هزینه خوبی برای طراحی لوگو صرف می‌کنند قطعاً در بلند مدت شاهد مزیت های شگفت انگیز آن خواهند بود. یک لوگو دارای طرح های گرافیکی، عبارت های کوتاه و اشکال بسیار زیبا است که در نهایت نشان می‌دهد شما در چه زمینه ای مشغول کار هستید. کاربر با دیدن لوگو ارتباط خوبی با آن برقرار می‌کند.

بنابراین زیبایی آن به شدت اهمیت دارد. اینکه این بخش از هزینه طراحی سایت چقدر است، بستگی به زمان طراحی لوگو و میزان پیچیدگی آن دارد. لذا هزینه آن نیز به صورت جداگانه در نظر گرفته می‌شود. گرافیست‌های باتجربه و متخصص می‌توانند یک لوگو منحصربه‌فرد و جذابی طراحی کنند.

هزینه تولید محتوا برای صفحه اصلی سایت

قالبی که به صورت آماده خریداری می‌شود نیاز به محتوا دارد. این محتواها دقیقاً بر اساس زمینه کاری شما در داخل وب سایت قرار می‌گیرند. صفحه اصلی بخش های مختلفی را در بر می‌گیرد که شامل قسمت خانه، محصولات، نوع خدمات شما، دسته بندی آنها، درباره ما، هدف کاری و غیره است.

همه اینها باید با یک محتوای بسیار شیوا و جذاب کامل شوند. از آنجایی که صفحه اصلی نیازمند عبارت‌ها و محتوای کوتاه است باید وقت و فکر بالایی برای انتخاب محتوای صفحه اصلی صرف شود. در واقع می‌توان با کمترین کلمات مفهوم اصلی را منتقل کرد. این قسمت نیز شامل هزینه طراحی سایت با وردپرس می‌شود.

هزینه های مرتبط با طراح سایت

تمام هزینه هایی که در بالا ذکر شد همگی بخش فنی کار را در بر می گیرند و جزو المان های مورد نیاز فرایند طراحی سایت است. اما شخصی که به عنوان طراح زمان و انرژی خود را برای این کار صرف می کند بخش عمده‌ای از هزینه کلی را دربر می گیرد. نکته بسیار مهمی که در این زمینه باید مد نظر قرار دهیم عدم تغییر و کاهش هزینه های مرتبط با خرید هاست،

دامنه، طراحی لوگو و غیره است. اما در مورد دستمزد طراح بنا به شرایط شما می توان تغییراتی را ایجاد کرد. در مجموع تمامی طراحان که در این حیطه کاری تجربه و سابقه بالایی دارند سعی می کنند تمرکز خود را بر کیفیت کار معطوف کنند. پس همواره موضوع هزینه ها جزو اولویت‌های آخر قرار می گیرد.

هزینه هایی که بعد از طراحی ضروری و حیاتی هستند؟

اگر تصور می‌کنید که با پرداخت هزینه طراحی سایت وردپرسی کار تمام است باید بگوییم که تنها شروع کار است. بعد از تکمیل طراحی نیز باید یک هزینه جداگانه برای پشتیبانی و به دنبال آن سئو در نظر بگیریم. این موضوع برای وب سایت های بیزینسی و کسب و کار آنلاین به شدت اهمیت دارد. زمانی کلمات شما در رنکینگ صفحات گوگل قرار می‌گیرند که کاملا بهینه سازی و سئو شوند.

این موضوع نیازمند سئو کلمات کلیدی، محتوای بهینه و به طور کلی سئو داخلی، خارجی و تکنیکال است. برای موفق شدن در یک بیزینس چندین مرحله باید طی شود که اولین مورد آن طراحی سایت وردپرسی و بعد از آن پشتیبانی و سئو است. همه اینها در تمام شرکت های این صنف کاری نیاز به تلاش، هزینه و زمان دارد.

پس اگر فردی یا مجموعه ای بدون در نظر گرفتن این موارد وعده های عجیبی به شما می‌دهد به هیچ‌عنوان صحیح نیست. تمام وب سایت های فروشگاهی و آنلاین و همچنین نمونه های شرکتی برای پیشی گرفتن از رقبای خود نیازمند هزینه های خاص خود هستند.

پایین بودن قیمت طراحی سایت وردپرس معمولاً همراه با کیفیت نیست

خدمات حرفه‌ای طراحی سایت در شرکت یاس وب

اگر به دنبال طراحی سایت شرکتی ارزان، فروشگاهی، شخصی و غیره هستید شرکت یاس وب انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود. قیمت طراحی سایت با وردپرس در تهران در شرکت های مختلف با یکدیگر فرق دارد. اما ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که هزینه مناسب و معقولی نسبت به کاری که انجام می‌شود لحاظ خواهد شد.

افراد زیادی هستند که با کمترین هزینه سعی می‌کنند مشتریان را ترغیب کنند. اما آیا با چنین هزینه های بسیار کم می‌توان یک بیزینس سودده و آینده دار ایجاد کرد. قطعا این گونه نیست! پایین بودن هزینه‌ها نمی تواند همراه با کیفیت باشد. معیار ما تعرفه و قیمت متعادل نسبت به خدمات و کیفیت کار است. لذا جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و هزینه های بروز با ما در تماس باشید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.