خدمات سئو سایت وردپرس با بروزترین تکنیک ها در یاس وب

سئوکاران یاس وب این اطمینان را می دهند که با انجام عملیات و ترفندهای سئو، وب سایت های شما کارفرمایان عزیز را در طی مدت زمان مشخصی به رتبه های برتر گوگل ارتقاء بخشند و با این ارتقاء باعث ایجاد رونق در کسب و کار شما شوند. بنابرین اگر به دنبال رشد جدی در کسب و کار خود هستید، خدمات سئو سایت یاس وب یک استراتژی مناسب جهت رشد کسب و کار شما فراهم خواهد آورد.

خدمات سئو سایت وردپرس

خدمات سئو = ترافیک بیشتر ، تماس بیشتر ، فروش بیشتر !!!

خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

ارتقای رتبه کلمات کلیدی

انتخاب صحیح کلمات کلیدی هدفمند، پرسرچ و پولساز و ارتقای رتبه اینگونه کلمات کلیدی یکی از مهم ترین اهداف در خدمات سئو سایت می باشد که نیاز به استراتژی سئو دارد.

خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

افزایش چند برابری فروش

بقای هر شغلی به فروش آن بستگی دارد. خدمات سئو سایت اگر به صورت حرفه ای و هدفمند انجام شود می تواند علاوه بر افزایش ترافیک، فروش چند برابری سایت را نیز محقق سازد.

خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

جذب ترافیک هدفمند

شما با استفاده از خدمات سئو سایت یاس وب می توانید برای همیشه و بدون استفاده از هزینه های بالای تبلیغات، یک ترافیک هدفمند و با کیفیت را در سایت خود تجربه کنید.

چرا نیاز به خدمات سئو سایت داریم؟

در حال حاضر سئو و بهینه سازی سایت یکی از جذاب ترین روش های بازاریابی برای رونق کسب و کارهای اینترنتی محسوب می شود. امروزه دنیا به سمتی حرکت می کند که هر کسب و کاری برای معرفی خود به دنیای مجازی باید از یک سایت اینترنتی استفاده نماید. طراحی وب سایت به تنهایی ملاک موفقیت برای کسب و کار مربوطه در بستر اینترنت نمی باشد و هر کسب و کاری برای موفقیت نیازمند خدمات سئو سایت می باشد. روزانه میلیون ها کاربر برای دریافت خدمات یا خرید کالا از گوگل استفاده می نمایند و سایتی که در صفحه اول گوگل باشد به شدت مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت. اگر خدمات سئو سایت به صورت اصولی و همراه با یک استراتژی هدفمند انجام شود، حجم عظیمی از کاربران هدف به سایت شما جذب می شوند و پس از ورود کاربران هدف، تغییراتی بنیادی و شگفت انگیزی در رونق کسب و کار شما دیده خواهد شد.

سئو یک هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت است!

سئو سایت یک عملیات کاملاً تخصصی و برگرفته از یکسری تکنیک‌های کاربردی جهت توسعه ی کسب و کار اینترنتی شما می باشد. طبیعتاً اعمال چنین فرآیندهای راه گشا بر روی وب سایت نیازمند صرف هزینه از طرف مشتری خواهد بود. اما آنچه که اهمیت دارد این است که کلیه ی هزینه های اعمال شده در این مسیر مجدداً و با ضریب چند برابری در یک بازه ی زمانی نچندان دور باز خواهد گشت. درواقع صرف هزینه، زمان و انرژی بر روی سئو وب سایت نتیجه و سرانجام غافلگیر کننده ای دارد. زیرا هزینه ی شما بر روی خدمات سئو سایت باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد. این موضوع نمایان کننده ی قدرت شگفت انگیز سئو سایت است. بنابراین توصیه می کنیم سرمایه گذاری در حیطه را به هدف بازگشت چند برابری هزینه اولیه انجام دهید.

خدمات سئو سایت وردپرس

استفاده از خدمات سئو سایت چه مزایایی برای شما دارد؟

باعث افزایش ترافیک ارگانیک سایت شما می شود

مهم ترین خدمات سئو سایت در تیم یاس وب

متخصصین سئو سایت یاس وب با برخورداری از به روز ترین دانش ها این اطمینان را به شما می دهند که دستوالعمل های سئو سایت با روش کلاه سفید و مطابق با جدیدترین الگوریتم های گوگل انجام خواهد شد.

خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به عنوان یک عملیات فوق العاده قدرتمند تمرکز خود را منحصراً بر روی بهینه سازی زیر ساخت وب سایت و در جهت ارتقاء رتبه معطوف داشته است تا از این طریق فرآیندهای مبتنی بر خزش و ایندکس صفحات مختلف یک وب سایت به سهولت توسط موتورهای جستجو انجام شود.
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

سئو محتوا

سئو محتوا یک روش کاملاً راهبردی و با هدف جذب ترافیک بیشتر بازدیدکنندگان از طریق اعمال مجموعه ای از تکنیک‌های اساسی بر روی محتوای قابل نشر در یک وب سایت می باشد تا علاوه بر بهینه سازی برای موتورهای جستجو، کاربران نیز براحتی بتوانند به محتوای مورد نیاز خود دست پیدا کنند.
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

سئو خارجی

سئو خارجی بخشی از فرآیند بهینه سازی قابل اجرا در شرکت یاس وب می باشد که در خارج از دامنه ی تعریف شده یک وب سایت انجام می شود. با استفاده از این تکنیک منحصر به فرد ربات های گوگل فعالیت شما را معتبر و قابل اعتماد تلقی می کنند و همچنین باعث ایجاد برندسازی می شود.
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

سئو محلی

خدمات سئو محلی یک استراتژی بهینه سازی موتورهای جستجو است که به کسب و کارها کمک می کند تا کاربران بتوانند از کلیه ی خدمات ارائه شده در نزدیکی خود مطلع شوند. مشاغلی که دارای مکان فیزیکی هستند می توانند ترافیک ارگانیک بیشتری را در مناطق نزدیک خود دریافت کنند.
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

سئو فروشگاهی

تنها راه رشد سایت هایی که آنلاین به فروش محصولات می پردازند، استفاده از استراتژی های سئو فروشگاهی است. بهره مندی از خدمات سئو سایت یاس وب به عنوان یک امتیاز ارزشمند که با اعمال تکنیکی ترین متدهای روز همراه است، منجر به انفجار و رونق کسب و کارهای شما خواهد شد.
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

تولید محتوا

بازوی نیرومند و تأثیرگذار هر سایتی تولید محتوای آن است و سرمایه گذاری بر روی این بخش حیاتی یقیناً نتیجه ای بسیار سودمند را در بر خواهد داشت. یاس وب در این حیطه چارچوبی کاملا متفاوت را دنبال می کند بطوریکه با استراتژی تولید محتوا پیشرفت قابل ملاحظه ای را شاهد خواهید بود.
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

مشاوره سئو

اگر در تجارت الکترونیک خود با گره های پیچیده و مسائل لاینحل مواجه شده اید که منجر به ایجاد وقفه در روند صعودی وب سایت شما شده است می توانید با دریافت راهکارهای کاملاً تخصصی در قالب مشاوره سئو از شرکت یاس وب، مجدداً به مسیر رو به پیشرفت خود باز گردید.
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

آنالیز رقبا

آنالیز رقبا یک فرآیند بسیار هوشمندانه در جهت ارزیابی نقاط قوت و ضعف شرکت های رقیب می باشد تا از این طریق بتوانید کلیه ی خطاهای پیش رو را شناسایی و در جهت خنثی کردن آن ها اقدام کنید. با این تکنیک هیچگونه شکستی در روند کاری شما رخ نخواهد داد چرا که مسیر رو به رشد خود را در بلند مدت تضمین کرده اید.

پکیج های خدمات سئو سایت

تمام پکیج های سئو ذیل مجموعه کاملی از مهمترین و ضروری ترین چک لیست های سئو سایت می باشد که جهت رسیدن به رتبه های بالای گوگل مورد نیاز است. تفاوت پکیج ها فقط در تعداد کلمات کلیدی و ورودی گوگل می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج ها تعرفه پایه هستند و بعد از آنالیز سایت و رقبای شما قیمت نهایی مشخص می شود.

پکیج سئو سایت اقتصادی

ماهانه ۸ میلیون تومان

 • ارتقای جایگاه ۵ کلیدواژه پولساز
  به صفحه ۱ گوگل

 • تولید محتوای محصول، خدمات، مقالات و رپورتاژ حدودا ۱۴ هزار کلمه در ماه
 • تحقیق جامع کلمات کلیدی
 • استراتژی محتوای خوشه ای
 • چک لیست سئو ئکنیکال
 • آنالیز سایت و رقبا
 • گزارش کار ماهانه و شفاف
 • گزارش ماهانه وضعیت رتبه کلمات
 • مشاوره تخصصی سئو
 • مدت قرارداد ۱۲ ماه
پکیج سئو سایت برنزی

ماهانه ۱۲ میلیون تومان

 • ارتقای جایگاه ۸ کلیدواژه پولساز
  به صفحه ۱ گوگل

 • تولید محتوای محصول، خدمات، مقالات و رپورتاژ حدودا ۱۸ هزار کلمه در ماه
 • تحقیق جامع کلمات کلیدی
 • استراتژی محتوای خوشه ای
 • چک لیست سئو ئکنیکال
 • آنالیز سایت و رقبا
 • گزارش کار ماهانه و شفاف
 • گزارش ماهانه وضعیت رتبه کلمات
 • مشاوره تخصصی سئو
 • مدت قرارداد ۱۲ ماه
پکیج سئو سایت نقره ای

ماهانه ۱۸ میلیون تومان

 • ارتقای جایگاه ۱۲ کلیدواژه پولساز
  به صفحه ۱ گوگل

 • تولید محتوای محصول، خدمات، مقالات و رپورتاژ حدودا ۲۷ هزار کلمه در ماه
 • تحقیق جامع کلمات کلیدی
 • استراتژی محتوای خوشه ای
 • چک لیست سئو ئکنیکال
 • آنالیز سایت و رقبا
 • گزارش کار ماهانه و شفاف
 • گزارش ماهانه وضعیت رتبه کلمات
 • مشاوره تخصصی سئو
 • مدت قرارداد ۱۲ ماه
پکیج سئو سایت طلایی

ماهانه ۲۵ میلیون تومان

 • ارتقای جایگاه ۱۵ کلیدواژه پولساز
  به صفحه ۱ گوگل

 • تولید محتوای محصول، خدمات، مقالات و رپورتاژ حدودا ۳۷ هزار کلمه در ماه
 • تحقیق جامع کلمات کلیدی
 • استراتژی محتوای خوشه ای
 • چک لیست سئو ئکنیکال
 • آنالیز سایت و رقبا
 • گزارش کار ماهانه و شفاف
 • گزارش ماهانه وضعیت رتبه کلمات
 • مشاوره تخصصی سئو
 • مدت قرارداد ۱۲ ماه

سئو بهتر است یا تبلیغات در گوگل؟

تبلیغات در گوگل یک فرصت آنی و با محدوده ی زمانی کوتاه است و پس از آنکه اعتبار شما از لحاظ مالی به سرویس دهنده های گوگل به پایان رسید تبلیغات شما نیز خاتمه می یابد. اما سوال اصلی اینجاست، آیا سایت هایی که از طریق تبلیغات به صفحه اول گوگل رسیده اند با آن هایی که از روش ارگانیک و سئو کلاه سفید به جایگاه اول رسیده اند، برابرند؟ قطعاً اینگونه نیست. زیرا گوگل با اضافه کردن حروف ad در کنار سایت های تبلیغاتی عملاً به کاربران این پیغام را می دهد که این سایت صرفا از طریق تبلیغات و با پرداخت هزینه موقتا به صفحه یک گوگل رسیده است.

همچنین سایت هایی که از طریق سئو جایگاه اول گوگل را کسب کرده اند، معمولا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان ارائه می کنند. حال آنکه ممکن است در مورد سایت های تبلیغاتی این سطح کیفیت، قدری پایین تر از سایت هایی باشد که از طریق خدمات سئو، وارد صفحه اول گوگل شده اند. لذا برخی از کاربران بر روی سایت های تبلیغاتی کلیک نمی کنند. به عنوان یک نتیجه ی کلی اگر وضعیت سئو سایت مناسبی دارید و توانسته اید اعتماد کاربران بسیاری را به خود جلب کنید، در این شرایط می توانید فرصت تبلیغات در گوگل را در کنار خدمات سئو سایت خود داشته باشید.

خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

فریب سئو تضمینی را نخورید!

واژه “سئو تضمینی” تبلیغ رایجی است که توسط بسیاری از افراد در حوزه خدمات سئو سایت انجام می شود. اما واقعیت چیست!؟ درواقع به دلیل رقابت فوق العاده بالا در حیطه ی تجارت الکترونیک و تغییر و بروزرسانی الگوریتم های گوگل و از همه مهمتر مخفی بودن طرز عملکرد ربات های گوگل، نمی توان یک تضمین ۱۰۰% را در مورد سئو سایت در نظر گرفت. البته یکسری راه کارهای مبتنی بر سئو کلاه سیاه وجود دارد که دارای یک نتیجه ی کوتاه مدت در ارتقاء رتبه ی وب سایت هستند.

این تکنیک ها بنا به نتایج تجربی عواقب بسیار جبران ناپذیری دارند و می توانند منجر به پنالتی شدن و جریمه سایت توسط گوگل شوند. خدمات شرکت یاس وب به گونه ای است که با ارائه ی یک پکیج قدرتمند مبتنی بر سئو کلاه سفید، پایداری و روند رو به رشد سایت شما را تضمین می کند. گواه این مدعا وجود نمونه کارهای موفق، تیم قدرتمند و همچنین مشتریان کاملاً راضی از مجموعه ی یاس وب است. بنابراین با یک دید واقع بینانه نسبت به این موضوع برخورد کنید و حتماً به نظر کارشناسان و متخصصین با تجربه در این حیطه اعتماد کنید.

درخواست مشاوره و خدمات

کلیه کاربران می توانند از طریق پل ارتباطی روبرو یا شماره تماس زیر درخواست خود را مبنی بر دریافت خدمات سئو سایت مطرح نمایند. طبیعتاً اهدافی که توسط تیم یاس وب دنبال می شود افزایش بازدید و ترافیک وب سایت و از همه مهمتر توسعه ی کسب و کار شما خواهد بود. آنچه که در زمینه ی مشاوره سئو سایت دریافت می کنید متناسب با نوع فعالیت شما می باشد بطوریکه کلیه تکنیک های سئو یاس وب برای مشتریان متفاوت منحصر به فرد است.

درواقع شرکت یاس وب بر این باور است که برای رساندن بیزینس های اقتصادی متنوع به نقطه ی اوج خود نمی توان یک مسیر را به همه معرفی کرد. کارشناسان ما به صورت تمام وقت آمادگی لازم برای ارائه ی رهنمودهای اساسی را دارد و به سرعت به درخواست های ثبت شده پاسخ خواهند داد.

خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

برخی نمونه کارهای سئو سایت یاس وب

کسب رتبه های برتر در صفحات گوگل نیازمند دانش فنی، تخصص، تجربه و از همه مهمتر ممارست در ارائه ی خدمات سئو سایت می باشد. شما نیز می توانید مانند نمونه کارهای ذیل به چنین جایگاه ویژه ای دست پیدا کنید.

شرکت رانا کیمیا‌‌‌ فام

نمونه کار خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

کلیدواژه ها :

 • رنگ اپوکسی
 • رنگ سوله
 • رنگ نما
 • رنگ پلی اورتان
 • رنگ مخازن آب
 • و ده ها کلمات دیگر...

شرکت کاسپین سینی

نمونه کار خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

کلیدواژه ها :

 • سی ریل
 • لدر کابل
 • براکت برق
 • پیچ کله قارچی
 • داکت فلزی برق
 • و ده ها کلمات دیگر...

شرکت مهد سرمایه

نمونه کار خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

کلیدواژه ها :

 • آموزش حرفه ای بورس
 • آموزش پیشرفته بورس
 • آموزش معاملات الگوریتمی
 • هوش مصنوعی در بورس
 • آموزش الگو تریدینگ
 • و ده ها کلمات دیگر...

شرکت پتروکاسپین

نمونه کار خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

کلیدواژه ها :

 • یو چنل
 • بست اسپید
 • بوشن برق
 • مهره فنردار
 • لوله فلزی نازک
 • و ده ها کلمات دیگر...

خدمات سئو سایت یاس وب فقط بر مبنای سئو کلاه سفید

خدمات سئو سایت یاس وب همگی، مجموعه قواعد و قوانینی را دنبال می کند که مورد تایید الگوریتم ها و ربات های هوشمند گوگل می باشند. بر خلاف زمان های گذشته که شما می توانستید از طریق روش های کاملاً ناعادلانه ی کلاه سیاه منجر به رشد وب سایت خود شوید، اما امروزه موتورهای جستجو به قدری هوشمند و پیچیده شده اند که اگر قدری از پروتکل های تعریف شده ی آن ها فاصله بگیرید، در کوتاه ترین زمان منجر به افت شدید سئو سایت خود می شوید.

شرکت یاس وب با آگاهی کامل از این ضوابط، کلیه خدمات خود را منحصراً بر اساس روش های مبتنی بر سئو کلاه سفید تنظیم کرده است تا بتواند وب سایت شما را در این گردونه ی رقابت فوق العاده سنگین پابرجا نگه دارد. به دلیل بروزرسانی های متعدد و کاملاً پنهانی که گوگل در ساختار خود انجام می دهد، روز به روز بر قدرت تشخیص و هوش مصنوعی خود می افزاید. لذا تبعیت از تکنیک‌های مرتبط با سئو کلاه سفید نیازمند تحقیق و تفحص بسیاری می باشد. اما تیم منسجم یاس وب بدون توجه به سختی و سنگینی کار سعی می کند با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

خدمات سئو سایت وردپرس
خدمات سئو سایت وردپرس یاس وب

با بیش از ۲۰۰ سیگنال رتبه بندی سئو، نمی توان پیش بینی کرد که دقیقا چقدر طول می کشد تا یک وب سایت در کلمات کلیدی مورد نظر رتبه بندی شود. اما بر اساس تجربیاتی که داشتیم و گزارشاتی که ماهانه ارسال کردیم، مشتریان شاهد ارتقای رتبه کلمات کلیدی در ماه دوم بوده اند. مدت زمان رتبه بندی به سختی کلمه، رتبه فعلی کلمه، طول کلمه کلیدی، فعالیت رقبا و … بستگی دارد. اما به طور معمول برای تکمیل فرآیند سئو یک قرارداد ۸ ماهه تنظیم خواهد شد. سئو یک استراتژی بلند مدت است اما ثابت شده است که بهترین بازگشت سرمایه را ارائه می دهد.

ابتدا وب سایت شما و رقبا را آنالیز می کنیم تا ببینیم در حال حاضر سئو سایت شما و رقبا چه وضعیتی دارد. سپس تحقیقات گسترده ای را در مورد کلمات کلیدی سودآور برای کسب و کار شما انجام می دهیم. هنگامی که کلمات کلیدی مورد نظر را تأیید کردید، تیم ما یک استراتژی سئو برای سایت شما پیاده سازی خواهد کرد و سپس کار بهینه سازی سایت را آغاز می کنیم و سایت شما برای آن کلمات کلیدی به مرور رتبه بندی می شود.

تیم ما ماهانه گزارش شفاف و کاملی را برای شما ارسال می کند که موقعیت قبلی و فعلی رتبه کلمات کلیدی سایت شما را نشان می دهد تا بتوانید پیشرفت ماه به ماه را مشاهده کنید. همچنین کلیه کارهای صورت گرفته نیز با جزئیات کامل ارسال می شود. در نهایت، به مرور افزایش ترافیک و فروش خود را تجربه خواهید کرد!

مدت دوره فرآیند سئو کلمات کلیدی ۸ ماه می باشد. اما شما می توانید بسته های سئو را به صورت ۱ ماهه خریداری کنید. و در صورت رضایت از کیفیت و پیشرفت کار مجددا تمدید نمایید.

تماس تلفنی در ساعات اداری

از طریق واتساپ در خارج از ساعات اداری و ایام تعطیل