معنا و مفهوم افزایش سئو سایت؟ پایه و اساس اصول سئو

معنا و مفهوم افزایش سئو سایت؟ پایه و اساس اصول سئو

در هر نوع شغل و کسب و کار اینترنتی که می خواهید خدمات خود را در بستر آنلاین ارائه دهید باید از افزایش سئو سایت بهره ببرید. این کار جزو موثرترین اقداماتی است که باعث می شود شما در فهرست نتایج گوگل باقی بمانید و از این طریق روز به روز به تعداد بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی خود بیفزایید. دقیقا هدفی که هر نوع شغلی دنبال می کند دیده شدن در میان عموم است. سئو سایت به عنوان یک تکنیک استاندارد این امر مهم را فراهم خواهد کرد.

در این مقاله می خواهیم به صورت کاربردی در مورد افزایش سئو سایت وردپرسی و اصول آن صحبت کنیم. این اطلاعات می تواند راهنمای مناسبی برای شرکت ها ، ارگانهای تازه تاسیس و افرادی که به دنبال بیزینس آنلاین هستند باشد.

سفارش سئو سایت برای تمامی وب سایت هایی که از آن درآمد کسب می کنید لازم و ضروری می باشد. پس به دنبال راه های دیگر نباشید و با یک شرکت سئو در تهران تماس بگیرید.

افزایش سئو سایت چیست؟

به بیان بسیار ساده سئو سایت مجموعه اقداماتی است که با هدف ارتقاء جایگاه وب سایت شما در فهرست نتایج گوگل انجام می شود. این اقدامات شامل بهینه سازی داخلی و خارجی است که هر کدام در جایگاه خود باید بطور موازی با یکدیگر انجام شود.

اگر دارای یک وبسایت هستید باید این را بدانید که بدون تبلیغ نمی توانید پیشرفت کنید. این موضوع دقیقا در مورد سئو سایت نیز صدق می کند. اصولا بدون سئو هم قادر نخواهید بود به یک درآمد مناسب برسید. مگر آنکه از روشهای تبلیغاتی موجود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید که یک متد کاملا متفاوت است.

هر نوع کسب و کاری که در حوزه فروش محصولات یا ارائه خدمات پر تقاضا می باشد و دارای مشتریان بالا است باید از متدهای افزایش سئو سایت بهره ببرد. از جمله دلایلی که برای بالا بردن سئو سایت وردپرس در نظر گرفته شده است شامل موارد ذیل است:

 • محصولی دارید که بین مشتریان همواره پر تقاضا است.
 • حوزه کاری شما رقبای بسیار زیادی دارد.
 • خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید در چارچوب قوانین موقعیت جغرافیایی شما است.
 • به دنبال راهی آسان، کم هزینه و در عین حال موثر می گردید تا به افزایش ترافیک سایت خود کمک کنید.
 • یک سرمایه اولیه برای ارتقای وب سایت خود در زمینه سئو دارید.
 • همواره به دنبال برندسازی و کسب جایگاه در بازار هستید.

این نکته را باید مدنظر داشته باشید که تکنیک های افزایش سئو سایت یک نتیجه بسیار سریع و کوتاه مدت ارائه نمی دهد. این یک فرایند طولانی مدت است. اما می توانید نتایج اولیه آن را حدود ۲ الی ۳ ماه بعد از شروع کار ببینید.

افزایش سئو سایت چیست؟

برای افزایش سئو سایت از کجا شروع کنیم؟

قبل از آنکه بخواهید به اجرای روشهای افزایش سئو سایت کاری خود بپردازید باید چندین هدف مهم را برای خود تعریف کنید. معمولا اهداف ذیل برای انجام کار سئو مدنظر قرار می گیرد.

 • افزایش میزان ترافیک سایت
 • ارتقای نرخ تبدیل و همچنین نرخ کلیک
 • افزایش رتبه سایت در فهرست نتایج گوگل در قیاس با وب سایت های رقبا

از طرفی شما باید مهمترین خدماتی که در زمینه کاری خود ارائه می دهید و در بخشی از صفحات سایت وجود دارند را شناسایی کنید. با سرمایه گذاری روی آنها زودتر می توانید به درآمد زایی برسید. از جمله اولویت هایی که باید در نظر بگیرید شامل موارد ذیل است:

 • برای بهینه سازی صفحات وب سایت ترتیب قائل شوید.
 • محتوا ها نیز باید بر اساس اولویت سئو آماده سازی شوند.

مقرون به صرفه بودن افزایش سئو سایت وردپرسی

سرمایه گذاری روی افزایش سئو سایت سودآورترین اقدامی است که صاحبان وبسایت می توانند انجام دهند. بودجه ای که شما برای پروژه سئو صرف می کنید شاید در مرحله اول برای شما چشم گیر باشد اما پس از آنکه توانستید صفحات وب سایت خود را در رتبه های برتر ببینید آن موقع است که سیل عظیمی از مشتریان تماس می گیرند تا از خدمات شما استفاده کنند. در چنین شرایطی میزان هزینه ای که ابتدا صرف کرده اید نه تنها بازگشت پذیر است بلکه چندین برابر خواهد شد. مزیت هایی که می توان برای افزایش سئو سایت ذکر کرد شامل موارد ذیل است:

 • شما با یک هزینه به نسبت کم می توانید مشتریان زیادی جذب کنید.
 • سئو ساعت یک اثر طولانی مدت دارد و تا زمانی که در این حوزه سرمایه گذاری کنید همیشه کسب و کار پر رونقی خواهید داشت.
 • مشتریان به شما اعتماد خواهند کرد. چرا که وب سایت شما در رتبه های برتر نسبت به رقبا قرار دارد. در نتیجه با اطمینان خاطر جهت همکاری با شما اقدام خواهند کرد.

قبل از پرداخت هزینه سئو سایت حتما باید یک شرکت رسمی فعال در حوزه سئو انتخاب کنید. در چنین شرایطی هزینه شما به هدر نمی رود و قطعا نتیجه بخش خواهد بود.

مقرون به صرفه بودن افزایش سئو سایت وردپرسی

نحوه افزایش سئو سایت؛ راه و روش ها

سئو سایت یکسری مراحل اصلی دارد که تمام متخصصان این حوزه خصوصا یک کارشناس حرفه ای سئو بطور کامل از آن آگاهی دارد و آن را جزء اصول و اساس کار خود می دانند. این مراحل شامل موارد ذیل است:

 • آنالیز و تحلیل رقبا

یک سئوکار حرفه ای قبل از آنکه بخواهد مراحل افزایش سئو سایت را شروع کند ابتدا به آنالیز رقبا می پردازد. با این کار به راحتی می توان تشخیص داد چه مسیری برای رشد وب سایت انتخاب شود تا در یک بازه زمانی مناسب بتوان به نتیجه ایده آل رسید.

 • بررسی المان های فنی

تکنیک های سئو روی وب سایت هایی نتیجه بخش است که سایت مورد نظر از لحاظ فنی کاملا سالم باشد. به همین دلیل توصیه می شود ابتدا سرعت بارگذاری آن را مورد بررسی قرار دهید و ببینید صفحات آن همگی پس از کلیک بارگذاری کامل می شوند. وجود خطاها و ارورهای فنی مانعی خواهد بود تا نتوان به عملیات سئو پرداخت.

 • تحقیق کلمات کلیدی

هر حوزه کاری برای خود مجموعه ای از کلمات کلیدی پر سرچ دارد. درواقع خدماتی که شما ارائه می دهید در قالب کلمات کلیدی توسط کاربران مورد جستجو قرار می گیرد. شما باید این کلمات را شناسایی کنید و ببینید چه میزان درجه سختی دارند. طبیعتا سئو کلمات کلیدی سخت با رقابت بالا نیاز به سرمایه گذاری زیادی دارد لذا پیشنهاد می شود شروع کار خود را با کلمات کلیدی کم رقابت آغاز کنید.

 • تولید محتوا

برای کلمات کلیدی شناسایی شده باید یک محتوای کاملا یونیک بر مبنای اصول سئو تولید کنید. این محتوا می تواند در نقاط مختلف سایت برای استفاده کاربران بارگذاری شود. هرچقدر محتوا کاربردی و مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد بهترین سیگنال مثبت برای گوگل خواهند بود.

 • لینک دهی های داخلی

عملیات لینک دهی جزو اساس و اصول افزایش سطوح سایت است. این لینک ها همگی در قالب کلمات کلیدی مختلف به محتواهای گوناگون هدایت می شوند. زمانی که شما یک محتوای خاص تولید کنید ممکن است بر اساس حجم محتوا چندین لینک را ببینید که با کلیک بر روی آنها به یک صفحه دیگر هدایت خواهید شد.

 • بهینه سازی خارجی

سئو خارجی برای ارتقاء یک وبسایت لازم و ضروری است. از جمله اقداماتی که در این حوزه انجام می شود انتشار رپورتاژ در وب سایت های پر بازدید و با ترافیک بالا می باشد. معمولا اجرای رپورتاژ با شناسایی سایت میزبان انجام می شود و شامل هزینه است.

 • شبکه های اجتماعی

اصولا فعالیت در شبکه اجتماعی می تواند یک اقدام تأثیرگذار برای ارتقاء سئو سایت باشد. شما می توانید از طریق این گونه شبکه ها میزان نرخ کلیک وب سایت خود را افزایش دهید. طبیعتا هرچقدر شمار بازدیدکنندگان بیشتر شود گوگل وب سایت شما را از لحاظ رتبه بندی بالاتر از رقبا قرار خواهد داد.

راه های افزایش سئو سایت در هر حوزه کاری منحصر به فرد است. یعنی.اقداماتی که برای سئو سایت تازه تاسیس انجام می شود با اقداماتی که بر روی وبسایت های از پیش سئو شده انجام می شود متفاوت است. تیم تخصصی ما برای هر وب سایت یک برنامه سئو جداگانه دارد.

ارائه خدمات سئو سایت همراه با نمونه کار قوی در شرکت یاس وب

ارائه خدمات سئو سایت همراه با نمونه کار قوی در شرکت یاس وب

مشتریان گرامی می توانند قبل از آنکه خدمات سئو سایت را از شرکت یاس وب دریافت کنند یک بررسی و ارزیابی دقیق نسبت به مشتریان قبلی ما داشته باشند. تمامی برندها و شرکت هایی که ما امروزه با آنها همکاری داشته ایم از لحاظ رشد کلمات کلیدی اصلی بسیار موفق بوده اند. بطوریکه شمار بالایی از کلمات در صفحات یک و رتبه های برتر قرار دارند. این موضوع نشان می دهد که متخصصین ما تا چه حد نسبت به کار خود مهارت دارند. شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی و نحوه کار با کارشناسان ما در تماس باشید.

یاسر امینیمشاهده نوشته ها

Avatar for یاسر امینی

یاسر امینی مدیر عامل شرکت طراحان شبکه جهانی یاس (یاس وب) ، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس سئو ، طراح و برنامه نویس front، مشاور بازاریابی و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *